دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  دیگر گوشیهای همراه یا موبایلها تنها وسیله‎ای برای برقراری تماس صوتی نیستند بلکه با نصب انواع نرم‌افزارهای موبایلی این وسیله جای کامپیوترهای رومیزی را گرفته‌‌اند. ورود ابزار هوشمند در زندگی روزمره نام اپلیکیشن (Application) را برای همه گوشها آشنا کرده است. در واقع اپلیکیشن یک نرم‌افزار است که بیشتر در بازار نرم‌افزاری موبایلهای هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمام برنامه‌هایی که روزانه روی موبایلها استفاده می‌شوند همان اَپها یا نرم‌افزارهای کاربردی هستند.

  دسترسی به اپ کار سختی نیست فقط کافی است یک گوشی یا ابزار هوشمند قابل اتصال به اینترنت داشته باشید. البته همه اپها قابل استفاده روی هر تلفن هوشمندی نیست و ممکن است با توجه به سیستم عامل آن دستگاه متفاوت باشد. شما باید از فروشگاهی استفاده کنید که برنامه‌های موجود در آن با سیستم عامل دستگاه شما سازگاری دارد.

  برای نمونه هر یک از سیستم عاملهای Android، iOS و Windows Phone فروشگاه مخصوصی برای برنامه‌ها یا اپها دارند و برای دسترسی، دانلود و نصب اپ مورد نظر خود باید در فروشگاه مخصوص دنبال آن بگردید. فروشگاه اپل (App Store) یک سایت توزیع نرم‌افزار دیجیتال برای سیستم عامل iOS است که توسعه و نگهداری آن به وسیله شرکت اپل انجام می‌شود. فروشگاه ویندوزفون (Windows Phone Store) سرویسی است که مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوزفون (Windows Phone) عرضه کرده است.

  البته با هوشمند شدن بیشتر ابزارها دیگر اپلیکیشنها محدود به موبایل یا تبلت نیست و در بسیاری از لوازم دیگر هم استفاده می‌شود. امروزه تلویزیونهایی تولید می‌شوند که با سیستم عامل اندروید کار می‌کند و می‌تواند از اپلیکیشنهای نوشته شده برای اندروید نیز استفاده کند. بسیاری از لوازم منزل چون یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و... هستند که اپلیکیشنهایی خاص خود دارند. حتی امکان کنترل رفت آمدهای خانه و دفتر کار، یا تنظیم نور و دمای محیط با استفاده از اپلیکیشنها هم فراهم آمده است.

  تبدیل گوشیهای کوچکی که به راحتی در جیب جای می‌گیرند و به تنهایی می‌توانند کار یک کامپیوتر را برای کاربر انجام دهند نیاز وجود اپلیکیشن با کاربردهای مختلف را بیش از پیش ضروری کرده است. برای همین منظور بیشتر آنهایی که از دیجیتال مارکتینگ در کسب وکار خود استفاده می‌کنند حتما پس از طراحی یک سایت منظم و کاربردی با توجه به نوع کسب و کارشان وجود اپلیکیشن را نیز ضروری می‌بینند.

  استفاده از موبایل در مقایسه با کامپیوتر در دسترس و آسانتر است از این رو نرم‌افزارهایی که روی موبایل نصب می‌شود موجب تسهیل ارتباطات و گسترش مبادلات میان افراد در نقاط مختلف جهان می‌شود. از این رو در ایران نیز ساخت و طراحی نرم‌افزار موبایل پیشرفت چشمگیری داشته است. این برنامه‎ها‎ که قابل نصب روی تمامی سیستم عاملها‎ی تلفن همراه هستند، به زبان فارسی نیز در بازار عرضه می‎شوند.

  یک اپلیکیشن مناسب می‌تواند باعث رونق در کسب و کار شما شود و برند شما را به خوبی به مشتریانی که دارید معرفی کند. از طرفی تمامی اطلاعات مرتبط داخل اپلیکیشن موبایل به پایگاه داده وبسایت متصل شده و اطلاعات آن به وسیله وبسایت قابل مدیریت است. داشتن اپلیکیشن و اتصال آن به وبسایت به کاربران شما این امکان را می‌دهد همه جا به راحتی به فروشگاه شما دسترسی داشته باشند.

  پس از طراحی سایت برای ورود به بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ طراحی یک اپلیکیشن موبایل متناسب با حوزه کسب و کار می‌تواند شما را سریعتر به هدف نهایی نزدیک کند. اپلیکیشن می‌تواند دسترسی مخاطبان به سایت شما را راحتتر و افراد بیشتری را با کالا و خدمات شما آشنا کند. شرکت مهرارقام با کارشناسان متخصص و باتجربه در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی اپلیکیشن مبتنی بر وبسایت می‌تواند شما را در مسیر داشتن یک بازاریابی دیجیتال کمک کند.

  ✔ در زیر به برخی از قابلیتهای اپلیکیشنی که مهرارقام برای شما تهیه می‌کند اشاره کرده‌ایم.

  • نام اپلیکیشن با نام تجاری شما
  • آیکن اپلیکیشن متناسب با لوگوی برند شما
  • نمایش آدرس اینترنتی سایت شما در اپلیکیشن
  • لوگوی برند شما در اپلیکیشن
  • انتخاب 3 تصویر برای اسلاید شوی اپلیکیشن
  • انتخاب تصویر زمینه دلخواه
  • قراردادن 6 منوی اصلی و مهم سایت در اپلیکیشن
  • امکان انتخاب آیکن این 6 منودر اپلیکیشن
  • قابلیت اتصال به وبسایتهای دیگر چون آپارات و دیگر شبکه‌های اجتماعی
  • به روز رسانی خودکار محتوای منوهای اصلی اپلیکیشن به هنگام آپدیت محتوای وبسایت
  • قابلیت ثبت اپلیکیشن در سایتهای مرجع همچون بازار و سیبچه
  • امکان به روز رسانی و آپدیت اپلیکیشن به نسخه‌های جدیدتر
  • امکان مدیریت سایت از طریق اپلیکیشن
  • حجم کم اپلیکیشن و تبادل اطلاعات به صورت آنلاین

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد