دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  تولید محتوا چیست؟

  هر پیامی که به وسیله شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود یک محتوای تولیدی است. تولید محتوا بخشی از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی محتواست به طوری که در آن بخشی به نام بازاریابی محتوا دارد. با این حال تولید محتوا مجموعه فعالیتهایی است که منجر به تولید، توزیع و نشر انواع محتوا چون صدا، متن، موسیقی، ویدئو و سایر خدمات مرتبط با انتقال اطلاعات می‌شود. بحث مهم سئو در دیجیتال مارکتینگ حول محور تولید محتوای باکیفیت است که رتبه سایت را به طور چشمگیر افزایش می‌دهد. از این رو بخش تولید محتوا در هر سایتی اهمیت بالایی دارد و مدیران وبسایتها معمولا از وبلاگ‌نویسان خبره در این زمینه کمک می‌گیرند.

  تولید محتوا

  تولید محتوایی مفید باعث ارتباط مطلب با مخاطبش می‌شود به طوری که با خواندن مطلب احساس می‌کند این متن برای او نوشته و با او تعامل برقرار شده است. اگر محتوای تولیدی به اندازه کافی مفید باشد برای مخاطب خود ارزش قائل شده و در مقابل مخاطب نیز به محتوای تولیدی و نگارنده آن اعتماده کرده و بیشتر از نظراتش استفاده می‌کند.

  تولید محتوایی مناسب و خوب حتما مشاهده کنندگان زیادی دارد، کمک می‌کند آن محتوا در نتیجه جست‌وجوی گوگل در رتبه بالایی قرار گیرد، نظرات زیادی در مورد آن بیان شود، مخاطب به خواندن، دیدن یا شنیدن آن تا انتها ترغیب شود، از آن لذت ببرد و نهایت احساس نیاز به آن کند. برای داشتن محتوایی با این مشخصات حتما باید به وسیله متخصص آن با حجمی معقول به صورتی ساده نگاشته شده و با تجربیات کاربردی، دارای مشاوره نیز باشد.

  تولید محتوا با ارزش

  این مهم است کسی که مسئولیت تولید محتوا در بلاگ را دارد محتوایی متناسب با موضوع همان کسب و کار را تولید کند. بدانید کارشناس تولید محتوا کاری بیش از وارد کردن اطلاعات انجام می‌دهد زیرا در برخی موارد تولید کننده محتوا، خود وارد کننده اطلاعات به وبسایت نیست. درتولید محتوا باید یک نکته اساسی را مد نظر داشته باشید مخاطب همه چیز است و برای اوست که شما مشغول تولید محتوای سایت هستید. بنابراین تمایلات، سلایق، نظرها و برآوردن نیازهای او اولویت اصلی متخصصان تولید محتوا است.

  تولید محتوا

  تولید محتوای ارزشمند و مرتبط با زمینه کسب و کار، کار آسانی نیست بلکه نیاز به متخصص، صرف زمان و هزینه کافی دارد. اما نباید فراموش کنید که محتوای خوب نهایت به توقف مخاطب روی محتوای شما، استفاده از آن و فکر کردن به آن و انجام رفتاری متفاوت از پیش است. همه آنچه گفته شد در سخن ساده به نظر می‌رسد اما اجرایی و عملی کردن آن کاری دشوار بوده و نیاز به متخصص، صرف زمان و هزینه است. برای همین تولید محتوایی که متناسب با کسب و کار باشد، برای مخاطبان جذاب باشد و از منبع موثقی پیروی کند کار آسانی نخواهد بود.

  تولید محتوا برای سایت

  از این رو مهرارقام اینجاست تا با توجه به زمینه و نوع کسب و کار شما پس از طراحی سایت در بخش تولید محتوا نیز به شما کمک کند. برای همین منظور مهرارقام برای ارایه خدمات تولید و پخش محتوای خبری و ترویجی ماهیانه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پکیجی در قالب بسته‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی تهیه کرده است. ما با تولید، مدیریت و پخش نزدیک به 500 عنوان محتوا شامل صوت، ویدئو، عکس و متن از 5 کانال ارتباطی (سایت، اپلیکیشن، تلگرام، اینستاگرام و آپارات) و همچنین در انتهای هرماه با ارئه یک گزارش مکتوب شامل روند فعالیتهای بیان شده در قالب گزارش کار از طرف مجری طرح با شما برای معرفی یا توسعه کسب و کارتان همکاری می‌کند.

   
  پلن طلایی
  6.000.000 تومان
  • تولید ویدئو: 10

  • تولید عکس: 30

  • تولید خبر: 8 مطلب 500 کلمه‌ای

  • تولید فایل آموزشی: 5

  • تولید اینفوگرافیک: 5

  پلن برنزی
  3.00.000 تومان
  • تولید ویدئو: 4

  • تولید عکس: 10

  • تولید خبر: 4 مطلب 500 کلمه‌ای

  • تولید فایل آموزشی: 1

  • تولید اینفوگرافیک: 1

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد