دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  دفتر مجازی


  امروزه با پیشرفت و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، راه های نوینی در رویه های کسب و کار پدیدآمده است. یکی از این راهکارهای نوین؛ دفتر مجازی است. دفتر مجازی؛ امکان حضوری غیر فیزیکی در هر نقطه ای از دنیا را از طریق ارائه آدرس پستی؛ خط تلفن ثابت و سایر امکانات ارتباطی در محل مطلوب فراهم می آورد.
  با توجه به روند جهانی شدن کسب و کارها و دنیای جدیدی که به واسطه اینترنت شکل گرفته است؛ دفتر مجازی جایگاه بسیار مطلوبی داشته و میتوانند کمک شایانی به فرآیند جهانی شدن با صرف هزینه و زمان کمتر نمایند. 
  دفتر مجازی همانطوری که از نامش پیداست در واقع دفتریست که به طور مجازی در اختیار درخواست کنندگان قرار میگیرد؛ اما این دقیقا یعنی چه؟
  فرض کنید که من صاحب یک کارخانه تولید بستنی در اطراف تهران هستم؛ به دلیل اهمیت و منافع متعدد جهانی شدن تمایل دارم کسب و کار خود را توسعه داده و وارد بازار جهانی شوم اما به دلیل مشکلاتی که در فرآیند جهانی شدن با آنها مواجه ام؛ تا کنون در این راستا اقدامی انجام نداده ام و آن را امری بس دشوار میبینم. اما چگونه محصولات و خدمات خود را در عرصه جهانی عرضه کنم؟

  با استفاده از دفتر مجازی!


  مثلا دفتری مجازی در دبی کرایه میکنم. دفتر مجازی من شامل یک آدرس پستی به نام من یا کارخانه ام است که قابلیت دریافت بسته ها و نامه هایم را دارد؛ یک خط تلفن ثابت در دربی به نام من یا کارخانه ام که پیغامگیر تلفنی دارد و پیغام های دریافتی ام به شکل فایل mp3 برای من به ایمیلی که خودم از قبل تعیین کرده ام؛ ایمیل میشوند. یک شماره فکس در دبی به نام من و یا کارخانه ام که فکس هایی که دریافت میکند را با فرمت pdf به ایمیلی که از قبل تعیین کرده ام ارسال میکند. نهایتا بدون اینکه حضوری فیزیکی در دبی داشتم کاملا فعالانه میتوانم کسب و کارم را در آنجا هم گسترش داده و دنبال کنم.
  این یک مثال کاربردی از دفتر مجازی بود؛ دفتر مجازی من میتواند در هر جایی از دنیا که میخواهم قرار داشته باشد و به فرآیند جهانی شدن کسب و کار من با صرف هزینه و زمان کمتر، کمک قابل توجهی کند.


  شرکت مهر ارقام رایانه چه کمکی میتواند در زمینه دفتر مجازی کند؟


  شرکت مهر ارقام رایانه با یک دهه سابقه در طراحی ، پیاده سازی و پردازش سیستم های هدفمند و موثر نرم افزاری ابزار موفقیت بنگاه های صنعتی و خدماتی را در اجرای نظام های اداری و اطلاعاتی رایانه ای فراهم کرده است. این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) ، بازاریابی دیجیتال ، دوره های آموزشی متنوع در راستای توسعه کسب و کار و جهانی شدن و .... فعالیت میکند. 
  مهر ارقام رایانه در کنار سایر خدماتی که ارائه میکند، در شهرهای دبی؛ تورنتو و ... به متقاضیان دفتر مجازی ارائه میدهد. 
  مزیت ما نسبت به سایر ارائه دهندگان دفاتر مجازی در دنیا چیست؟
  1- اختصاص خط تلفن ثابت واقعی به فرد متقاضی که حتی در صورت مهاجرت میتوانند از آن خط استفاده کنند. ( عموما شرکت ها یک خط تلفن ثابت را به چندین شرکت ارائه میدهند.) این خط تلفن دارای پیغامگیر بوده و پیغام های دریافتی را به شکل فایل mp3 به ایمیل تعیین شده از قبل میفرستد.
  2- اختصاص شماره فکس واقعی به فرد متقاضی که حتی در صورت مهاجرت میتوانند از آن خط استفاده کنند. ( عموما شرکت ها یک خط تلفن ثابت را به چندین شرکت ارائه میدهند.) این خط فکس پیغام های دریافتی اش را به شکل فایل pdf به ایمیل تعیین شده از قبل میفرستد.

  3- آدرس پستی واقعی که فرد متقاضی میتواند نامه ها و بسته هایش را به آسانی دریافت کند. نامه ها اسکن شده و به ایمیل تعیین شده از قبل فرستاده میشوند (در واقع نامه ها بدون پرداخت هزینه پست دریافت میشوند)؛ همچنین بسته های پستی دریافت شده نیز درصورت تمایل فرد متقاضی؛ بنا به انتخاب وی با یکی از انواع روش های پستی سفارشی و یا پیشتاز به وی ارسال خواهد شد که البته هزینه پست بعهده متقاضی میباشد.

  4- پکیج های مختلف با توجه به خواسته و بودجه متقاضیان

  دفاتر مجازی شرکت مهر ارقام رایانه در چه شهرهایی قابل کرایه هستند؟
  شرکت مهر ارقام رایانه مفتخر است آمادگی خود را جهت ارائه خدمات دفتر مجازی در شهرهای زیر اعلام کند:
  دبی
  تورنتو

  تورنتو – پکیج 1
  امکانات این پکیج شامل :

  1.  آدرس پستی مستقل در تورنتو - که فرد متقاضی میتواند نامه ها و بسته هایش را به آسانی دریافت کند. نامه ها اسکن شده و به ایمیل تعیین شده از قبل فرستاده میشوند (در واقع نامه ها بدون پرداخت هزینه پست دریافت میشوند)؛ همچنین بسته های پستی دریافت شده نیز درصورت تمایل فرد متقاضی؛ بنا به انتخاب وی با یکی از انواع روش های پستی سفارشی و یا پیشتاز به وی ارسال خواهد شد که البته هزینه پست بعهده متقاضی میباشد.
  2. خط تلفن ثابت اختصاصی- این خط تلفن دارای پیغامگیر بوده و پیغام های دریافتی را به شکل فایل mp3 به ایمیل تعیین شده از قبل میفرستد. خط اختصاصی به نام درخواستی متقاضیست که حتی در صورت مهاجرت میتوانند از آن خط استفاده کنند.
  3. شماره فکس اختصاصی- خط اختصاصی به نام درخواستی متقاضیست که حتی در صورت مهاجرت میتوانند از آن خط استفاده کنند. این خط فکس پیغام های دریافتی اش را به شکل فایل pdf به ایمیل تعیین شده از قبل میفرستد.
  4. ثبت دامنه .ae

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد