دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  سئو چیست؟سئو سایت چیست؟

  کسانی که کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اند بدون شک حتما کلمه سئو را بسیار شنیده‌اند. سئو بخش مهم و جدا نشدنی در دیجیتال مارکتینگ است و بدون آن حتما یک پای کار لنگ است. بهینه‌سازی موتور جست‌وجو (Search Engine Optimization) که با اختصار به آن سئو (SEO) می‌گویند مجموعه‌ای از روشهای استراتژیک برای تغییر در وبسایت با هدف افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای بدست آوردن جایگاههای بالا در موتورهای جست‌وجو است.

  فکر نکنید سئو فریبکاری، دستکاری یا روشی غیراخلاقی در سایت است بلکه روشی اصولی و قانونی است که به شما کمک می‌کند با جست‌وجوی مخاطبانتان، سایت شما راحتتر و بهتر در دسترسشان قرار گیرید. این جست‌وجوی راحت کاربران است که شما را در رتبه بالای موتور جست‌وجو قرار می‌دهد. سئو سایت باعث می‌شود هنگامی که کلمات کلیدی شما جست‌وجو شد، وبسایتتان در صفحه نخست موتورهای جست‌وجو ظاهر شود.

  سئو سایت چیست

  بدایند سئو فرایند ساده‌ای نیست که بتوان به راحتی پیاده‌سازی کرد بلکه نیازمند دانش، پیش‌زمینه و صبر و تحمل بسیار است. موتور‌هاي جست‌وجو با تغيير مداوم الگوريتمهاي رتبه‌بندي خود غيرقابل پيش‌بيني هستند؛ از این رو مهندسان سئو وظیفه دارند اطلاعات خود در این زمینه را به روز نگه دارند. برای همین منظور انجام سئو سایت، ساده یا کار هر کسی نیست بلکه باید به وسیله یک سئوکار انجام شود که از مهمترین معیارهای پیاده‌سازی موفق سئو آگاه باشد. معمولا بهینه‌سازی سایت به دو روش بیرون صفحه و درون صفحه انجام می‌شود.

  سئو داخلیبهینه‌سازی سایت درون صفحه (سئو داخلی)

  در بهینه سازی درون صفحه کدهای داخلی سایت و محتویات وبسایت چون متن، تصویر، پیوند و... دچار تغییر می‌شود. معمولا این کار باید با کنترل و دقت زیاد انجام شود. تمام تغییراتی که در وبسایت انجام می‌شود مربوط به سئو سایت درون صفحه است و نسبت به بهینه‌سازی سایت برون صفحه زمان کمتری می‌برد. بهینه‌سازی داخلی سایت شامل مواردی است که به آنها اشاره شده است.

  کلمات کلیدی (Keywords)

  نخستین کار برای انجام سئو داخلی سایت استفاده از کلمات کلیدی است. باید بتوانید کلمات یا عباراتی که مناسب حوزه کسب و کارتان است و کاربران بیشتر از آنها استفاده می‌کنند را شناسایی سپس آنها را بجا و مناسب در متن وبسایت استفاده کنید. این کار باعث می‌شود هنگامی که کاربران عبارت مورد نظر را جست‌وجو می‌کنند به متن وبسایت شما برسند.

  تگ عنوان (Title Tag)

  عنوان هر صفحه یا متن را تگ عنوان می‌گویند. در صورتی که نکات مهم در به کارگیری کلمات کلیدی مناسب را در تگ عنوان رعایت کنید، الگوریتمهای موتورهای جست‌وجو در جست‌وجوی آن کلمات کلیدی، شما را در اولویت قرار می‌دهند.

  تگهای سرفصل

  استفاده مناسب از کلمات کلیدی در تگهای سرفصل (H1، H2 و...) صفحات، می‌تواند در سئو وبسایت موثر باشد.

  بهینه‌سازی محتوا

  محتوایی که برای وبسایت تهیه می‌شود باید حتما کلمات کلیدی مناسب با موضوع داشته و حداقل شامل 300 کلمه باشد. مطلبی که از نظر محتوا بی‌کیفیت یا بیش از حد کوتاه باشد نتیجه عکس بر سئو سایت می‌گذارد.

  استفاده از لینکهای داخلی

  برای بهینه کردن سئو داخلی سایت لازم است بین صفحات همان سایت لینک ایجاد شود و در محتواها نیز این لینکها به کار رود. همچنین خوب است که مخاطب را پس از خواندن یک مطلب به مطالب پیشین و پسین نیز هدایت شود.

  استفاده از آدرس URL مناسب

  همیشه خوب است آدرسی که برای صفحه انتخاب می‌شود متناسب با موضوع صفحه باشد و مخاطب با دیدن آدرس به محتوای آن پی ببرد. این کار به موتور جست‌وجو نیز کمک می‌کند برای یافت صفحه شما نیز موفقتر عمل کند.

  انتخاب Alt Tag مناسب برای تصاویر

  برای تصاویر هم لازم است از تگ مناسب استفاده شود. استفاده درست از آلت‌تگ نیز کمک کننده در جست‌وجوی موفق است.

  طراحی Responsive سایت

  طراحی ریسپانسیو کمک می‌کند سایت شما در هر وسیله هوشمند دیگر غیر از کامپیوتر شکل خود را حفظ کرده و قابل دسترسی برای هر نوع کاربر باشد. این کار باعث می‌شود کاربران از سایت شما گریزان نبوده و در هر شرایطی بتوانند از آن استفاده کنند.

  سئو داخلیبهینه‌سازی سایت بیرون از صفحه (سئو خارجی)

  سئو خارجی یا سئو خارج از سایت تمام فعالیتهایی است که در خارج از وبسایت انجام می‌شود. عملیات بهینه‌سازی خارج از وبسایت بدون دسترسی به کنترل‌پنل هاست یا کدها است. سئو خارجی رابطه مستقیمی با نحوه کار و بودجه شما دارد. سئو سایت بیرون صفحه در درجه اول در بدست آوردن لینک تمرکز دارد. فعالیتهایی که در خارج از وبسایت انجام می‌شود معمولا به کندی صورت می‌گیرد و به نسبت فعالیتهای درون صفحه با کنترل کمتری انجام می‌شود. برای بهینه‌سازی خارجی بدون دست بردن در سایت، کارهایی انجام می‌دهید که ترافیک سایت را بالا می‌برید. در ادامه برخی از این موارد که کمک کننده در سئو خارجی است اشاره می‌کنیم.

  بازاریابی محتوا

  در این روش باید محتوایی تولید شود که ناب و بدون کپی‌برداری باشد. حال باید لینک این محتوا را برای مطالعه و دسترسی بیشتر به مخاطب به اشتراک گذاشته شود.

  استفاده از مطبوعات

  در این روش باید مطلبی مرتبط با موضوع کسب و کار تهیه و همراه با نشانی کامل وبسایت در اختیار مطبوعات قرار دهید. به گفته‌ای با این کار سایت خود را به دیگران معرفی کنید.

  پرداخت به ازای هر کلیک

  در این روش برای ایجاد ترافیک بیشتر در وبسایت خود از تبلیغات در گوگل یا سایر موتورهای جست‌وجو استفاده می‌کنید.

  استفاده از شبکه‌های اجتماعی

  مطالب خود را در شبکه‌های اجتماعی که برای کسب و کار شما مناسب هستند به اشتراک می‌گذارید با این روش مخاطبان برای مطالعه مطالب مورد نظر به سایت شما مراجعه کرده و ترافیک سایت افزایش می‌یابد.

  بازاریابی با ویدئو

  این کار هم مانند بازاریابی محتواست با این تفاوت که شما باید برای معرفی کسب و کار ویدئو تهیه کرده و در شبکه‌های مرتبط با اشتراک فیلم، بازگذاری می‌کنید.

  بازاریابی به وسیله نظر و پیشنهاد

  می‌توانید در مورد موضوعات مرتبط با حوزه کاری بحث و گفت‌وگو کنید و لینک مطالب یا آدرس وبسایت خود را به دیگران پیشنهاد دهید.

  بازاریابی در انجمنها

  باید در انجمنهایی که به حوزه کاری شما مرتبط است حضور داشته و آنجا خود را به دیگران بشناسانید.

  بنر تبلیغاتی

  تاثیر استفاده از بنرهای تبلیغاتی بر کسی پوشیده نیست. به راحتی می‌توانید از این راه وبسایت مربوط به کسب و کار خود را به دیگران بشناسانید.

  تبادل لینک

  در این روش با دیگر سایتها لینک متنهای مرتبط را رد و بدل می‌کنید. با این کار شما می‌توانید توجه مخاطبان آنها را نیز به خود جلب کنید.

  شرکت مهرارقام به صورت تخصصی با استفاده از نیروهای مجرب در زمینه سئو و بهینه‌سازی سایت آماده کمک رسانی شما برای رونق کسب و کارتان است. طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ یکی از تخصصهای این شرکت است و هدف ما رساندن سایت شما در رتبه‌های نخست موتورهای جست‌وجو است.

  خدمات SEO

  سئو داخلی | الگوریتم پاندا گوگل
  الگوریتم پاندا

  گوگل وب مستر تولزثبت و معرفی سایت در Google Webmaster Tools

  گوگل آنالتیکثبت و تنطیمات سایت در Google Analytics

  ماژولنصب افزونه های اورجینال SEO

  www Resolveحل مشکل www Resolve

  altساخت Alt برای تصاویر

  feachشناساندن تمامی صفحات سایت به گوگل (Fetch)

  robotsساخت و تنظیم فایل Robots.txt

  keywordsایجاد کلمات کلیدی و توضیحات متا برای سایت ((Meta Keywords & Meta Description

  نقشه سایتساخت نقشه XML سایت

  URL Rewriteتنظیمات URL Rewrite

  erroe 404حذف خطاهای 404 صفحات

  blogساخت وبلاگ

  مسیر سایتساخت مسیر سایت (Breadcrumbs)

  سرعت سایتافزایش سرعت بارگزاری سایت 

  خدمات SEO

  سئو خارجی | الگوریتم پنگوئن گوگل
  الگوریتم پاندا

  پیج رنک ثبت سایت در سایت های پیج رنک بالای گوگل

  بک لینکایجاد بکلینک در هزاران دایرکتوری

  رنک الکساافزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا

   

  سئو داخلی و خارجی باید درکنار هم انجام شوند تا در صفحه اول موتورهای جستجو دیده شوید و موفقیت در هر بخش به تنهایی به معنای بهینه سازی کامل سایت  نخواهد بود و رتبه  شما را تضمین نخواهد کرد.

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد