دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  از شبکه‌های اجتماعی تعاریف بسیاری شده است اما باید بدانید مفهوم شبکه اجتماعی در علوم اجتماعی و فناوری اطلاعات بسیار با هم متفاوت است. علوم اجتماعی بررسی روابط بین انسانها، گروههای انسانی و سازمانها را شبکه اجتماعی می‌گوید. اما در حوزه فناوری اطلاعات بیشتر صحبت پیرامون شبکه‌های اجتماعی مجازی است که چون هر شبکه اجتماعی از روابط انسانها در آن جامعه کوچک مجازی سخن می‌گوید.

  شبکه‌های اجتماعی مجازی محیطی برای ارتباطی نزدیک و تبادل نظرات بین فرد با فرد، سازمان با سازمان یا فرد با سازمان است. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی نوعی از دیجیتال مارکتینگ یا بازریابی آنلاین است که در آن کسب و کارهای مختلف برای برقراری ارتباط با مخاطبان و برندسازی در شبکه‌های اجتماعی مجازی حضور می‌یابند.

  از ابتدای پیدایش بشریت، زمانی که انسانها سعی بر ایجاد ارتباط با یکدیگر داشتند، شبکه‌های اجتماعی وجود داشته اما نوع مجازی آن از ابتدای قرن 21 با ظهور اینترنت و تبدیل جهان به «دهکده جهانی» به وجود آمده است. دیگر در شرایطی قرار داریم که کسی نمی‌تواند اهمیتشبکه‌های اجتماعی را زیر سوال ببرد. شبکه‌های اجتماعی کانالهای کاربردی بسیاری را در اختیار می‌گذارند تا بازاریابی به بهترین شکل انجام شود. همین امر باعث شده بین افراد و کسب و کارهای مختلف انعطاف‌پذیری بیشتری انجام شود.

  شبکه‌های اجتماعی مجازی چارچوبی را به وجود می‌آورند تا شما با شرکت در آن مطالب خود را به اشتراک گذاشته و کسب و کار خود را رونق دهید. از این رو شبکه‌های اجتماعی در دنیای امروز به منبعی برای اخبار، بازاریابی، آموزش و سرگرمی تبدیل شده است.

  اکنون صاحبان مشاغل می‌توانند وضعیت فروش کسب و کار خود را به وسیله شبکه‌های اجتماعی جست‌وجو کرده و هزینه‌های بازاریابی خود را کاهش دهند. علاوه بر این در کنار کسب و کار شبکه‌های اجتماعی یک کانال ارتباطی مستحکم، جالب و جذاب بین مشتریان، کاربران و دوستان خود فراهم کرده‌اید.

  اهمیت شبکه اجتماعی در کسب و کار

  شبکه‌های اجتماعی کاربردهای مختلفی دارد و این بستگی به شما دارد که چرا و چگونه یعنی برای چه منظوری و رسیدن به چه هدفی می‌خواهید از آن استفاده کنید. استفاده همه‌گیر از موبایل بین افراد مختلف جدا از سن و سال یا موقعیت اجتماعیشان بازریابان را به این فکر انداخت که می‌توانند به راحتی از این روش برای رونق مشاغل مختلف استفاده کنند. چنین فرصت بزرگی باعث تغییرات بزرگتری در دنیای بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ شده است.

  امروزه کسب و کارهای مختلف نیز با هدفهای مختلفی چون معرفی محصول، فروش کالا، تبلیغات و... از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. شما هم به عنوان یکی از صاحبان کسب و کار نباید این فرصت را از دست بدهید. سرعت در دنیای امروز اهمیت زیادی دارد اگر اندکی تعلل داشته باشید دیگران که می‌توانند در نقش رقیبتان از شما پیشی بگیرند.

  از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی معمولا برای بدست آوردن ترافیک در کسب و کار استفاده می‌شود. برای رسیدن به این هدف باید از مطالب جالب و کاربردی با استراتژی مناسب استفاده شود. از آنجا که کاربران شبکه‌های اجتماعی می‌توانند در معرفی محصولات و برند یا نام تجاری شما مشارکت کنند همین امر شبکه‌های اجتماعی را به یکی از ابزارهای مهم بازاریابی تبدیل کرده است. شبکه‌های اجتماعی این امکان را به شما می‌دهد رایگان کسب و کارتان را معرفی کرده و اجازه دهید کاربران محصولاتتان را به دیگران معرفی کنند.

  شبکه‌های اجتماعی مجازی چگونه به کسب و کار شما کمک می‌کنند

  با گسترش شبکه‌های اجتماعی مجازی و با توجه به آمار روزافزون کاربران در این شبکه‌ها می‌توان دریافت به وسیله شبکه‌های اجتماعی می‌توانید به راحتی کسب درآمد کنید. شبکه‌های اجتماعی مجازی به شما کمک می‌کند مشتریانتان را همان جا که هستند ملاقات کنید، کالای خود را به اشکال مختلف چون ویدئو، تصویر یا متن به کاربران بشناسانید، می‌توانید برای هر محصول گزینه‌های مختلفی چون لایک یا کامنت دریافت کنید و نهایت در صورت راضی بودن، مشتری آن محصول را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارد.

  همین کارهای ساده می‌تواند در کمترین زمان ممکن محصول شما را به تعداد قابل توجهی از افراد بدون محدودیت زمانی و مکانی معرفی و در خاطر آنها ثبت کند. آنها بدون آن که خود بدانند یا شما از آنها خواسته باشند برای محصول یا نام تجاری شما تبلیغ کرده‌اند.

  حضور کسب و کار شما در این شبکه‌ها علاوه بر افزایش اعتبار و شهرت شما به مشتریانتان این امکان را می‌دهد که با برند شما ارتباطی نزدیکتر ایجاد کنند. همین کار سرعت شناخته شدن شما را میان کاربرانی که احتمال مشتری شدن در آینده دارند را نیز افزایش می‌دهد.

  مهرارقام در این مسیر می‌تواند یاری دهنده شما باشد. مهرارقام با استفاده از ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ و همچنین بازاریابی شبکه‌های اجتماعی مجازی کمک می‌کند محصولات، کالا و خدمات شما در کنار نام تجاری شما به مشتریان بالقوه و بالفعل معرفی شود.

  خدمات شبکه اجتماعی مهرارقام شامل موارد زیر است :

  اینستاگرام مارکتینگ :

  شامل دریافت حداقل 1000 فالور و لایک واقعی برای پیج شما توسط جدیدترین متد اینستاگرام مارکتینگ.

  اینستاگرام مارکتینگ

  ویژگی های ربات هوشمند اینستاگرام :

  افزایش چشمگیر فالوور واقعی و ایرانی که به میل خودشان پیج موردنظر را دنبال میکنند.

  افزایش چشمگیر لایک و کامنت بر روی تصاویر که کاربران به میل خودشان اینکار را انجام میدهند.

  افزایش پیام های خصوصی در دایرکت بصورت طبیعی و با خواست خود کاربران.

  ساخت صفحه Business Profile در اینستاگرام.

  افزایش کلیک بر روی لینک سایت ، تلفن تماس و ایمیل موجود در پروفایل.

  افزایش بازدید از تصاویر و ویدئوها و اشتراک مطالب پیج توسط کاربران اینستاگرام.

  افزایش محبوبیت در کانال تلگرام :

  تبلیغ در کانال های پربازدید و مرتبط با حوزه کسب و کار شما و دریافت حداقل 20.000 بازدید برای پست تبلیغاتی تلگرام.

  افزایش محبوبیت در کانال تلگرام

  ربات تلگرام :

  توسط ربات میتوانید منوهایی را ایجاد کرده و نسبت به آن منوها پاسخی را تهیه کنید.

  در ربات تلگرام بطورمثال میتوانید منوی کاتالوگ ایجاد کنید که شامل چندین نوع کاتالوگ محصولات بصورت PDF باشد و هنگامی که کاربران بر روی هر یک از کاتالوگ ها کلیک کنند ربات بصورت اتوماتیک کاتالوگ موردنظر را در پاسخ به دستور کاربر در تلگرام برایش ارسال می نماید.برای نمونه میتوانید ربات مهرارقام را مشاهده کنید : @mehrargham_bot

  ربات تلگرام شامل امکانات زیر می باشد :

  تعداد دستورات و پاسخ ها : 75

  مجموع حجم فایل های پاسخ : 150 مگابایت

  حداکثر حجم تصویر: 400 کیلوبایت

  حداکثر حجم فایل صوتی : 4 مگابایت

  حداکثر حجم ویدیو : 8 مگابایت

  حداکثر حجم فایل های متفرقه : 12 مگابایت

  حداکثر تعداد فید : 20 عدد

  حداکثر تعداد کاربر : 7000

   

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد