دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  امروزه حضور در دنیای تجارت الکترونیک و فضای مجازی برای تمامی کسب و کارها یک ضرورت است. اولین گام برای ورود به این دنیای پر رقابت، داشتن یک وبسایت حرفه ای و بین المللی میباشد. تیم حرفه ای مهرارقام رایانه با توجه به کسب و کار، محصول/خدمت و حوزه صنعتی فعالیت شما، وبسایتی منحصر به فرد طراحی میکند، چرا که وب سایت می تواند بزرگترین ابزار تبلیغاتی، عرضه خدمات و محصولات و معرفی شما به مشتریانتان باشد.
  بهترین شکل طراحی سایت این است که طرح و قالب سایت شما منحصر به فرد بوده وجلوه گر برندتان باشد. تیم مهرارقام با بهره گیری از طراحان گرافیک حرفه ای اقدام به طراحی قالب های مشتریان خود نسبت به نیاز آنها می کند. ما نه تنها در طراحی سایت، بلکه در خدماتی مانند: طراحی لوگو، بنر، کاتالوگ های الکترونیکی و چاپی و ... همراهی خواهیم کرد.
  از نکات مهمی که در طراحی سایت بدان توجه کرد دو مفهوم تجربه کاربری و رابط کاربری است. تجربه کاربری (UX) که مخفف user experience می باشد، به معنای مجموعه رفتار، حالات، احساسات و حس کلی یک کاربر از کارکردن با وبسایت می باشد که از قبل از زمان استفاده، در زمان استفاده و بعد از آن نیز، شکل می گیرند. رابط کاربری (UI) که مخفف کلمه ی user interface به هرچیزی که در صفحه نمایش داره می شود مثل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژول ها، جداول، ویدئوهاو... گفته می شود.در واقع هدف استفاده از UI فراهم کردن زمینه ی مناسب به منظور ایجاد UX خوب است.
  برای ایجاد تجربه کاربری خوب، سایت باید به گونه ای (هم به لحاظ گرافیکی و هم به لحاظ ساختاری) طراحی گردد که دسترسی کاربر به سایر قسمتهای مختلف به آسانی صورت گیرد و تعامل خوبی بین وبسایت و کاربر ایجاد گردد.
  نکته ی دیگر آن که تمامی قالب هایی که توسط تیم مهرارقام رایانه طراحی می گردد، خاصیت واکنشگرا یا ریسپانسیو را دارا می باشد بدین گونه که شما از هر پلتفرمی ( تبلت/ موبایل/ لپتاپ/ کامیوترهای شخصی و...) وارد سایت شوید میتوانید سایت را به اندازه نمایشگر خود ببینید و این چیزی است که باعث جلب توجه مشتریان و کاربران شما میشود.
  یکی دیگر از ویژگی های اصلی تیم مهرارقام این است که پس ازطراحی وب سایت، شما را تنها نمی گذارد. ما با ارائه راهکارهای مناسب ، تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا به شما کمک کنیم از وب سایت خود درآمدزایی داشته و هزینه هایتان را تا حد امکان کاهش دهید. همچنین یک تیم پشتیبانی حرفه ای و کارآمد علاوه بر کاهش هزینه های تبلیغاتی وب سایت، شما را قادر میسازد که اهداف تجاری خود را به خوبی عملی سازید و وب سایت خود را به خوبی گسترش داده و به روز نگه دارید.

  اهمیت پشتیبانی محتوا:

  یک وب سایت با هر قابلیتی که باشد بدون محتوای عالی و دست اول هیچ گونه ارزشی ندارد پس تولید محتوای خوب به شما کمک میکند علاوه بر بالا بردن ترافیک سایت خود ، کاربران بیشتری را نیز جذب کنید. قابل ذکر است که محتوای یک سایت بین 2 تا 400 برابر از خود سایت ارزش بیشتری دارد.
  خدمات پشتیبانی فنی و محتوایی شرکت مهرارقام رایانه :
  • نگهداری و پشتیبانی فنی
  • نگهداری و پشتیبانی محتوایی
  • نگهدار و پشتیبانی امنیتی
  شرکت مهرارقام رایانه با تیم حرفه ای و با تجربه خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا پشتیبانی سایت شما را بر عهده میگیرد. با برون‌سپاری دو خدمت فوق شما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:
  • مشکل شما مبنی بر نداشتن منابع کافی برای استخدام نیرویی که فعالیت‌های مربوط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد رفع می‌شود. همچنین شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌کنید و از بابت وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.
  • یک تیم متخصص، پشتیبانی فنی مسائل شما را بر عهده خواهد گرفت و شما نگران اتفاقاتی که برای وب‌ سایتتان روی می‌دهد نخواهید بود.
  • طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی و گرافیک شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد.
  • کارشناسان تولید محتوا به تولید محتوای مورد نیاز شما خواهند پرداخت. البته گاهی ممکن است موضوع وب‌ سایت شما با تخصص کارشناسان محتوایی ما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما را، راهنمایی خواهیم کرد.

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد