دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  در دنیای امروزی که تعداد کاربران اينترنت و شبکه‌های اجتماعی به طور فزاینده‌ای در حال افزایش است، روش های انجام امور روزمره به شدت تغییر یافته و در واقع به نوعی همه کارها بر مبنای اینترنت و دیگر تکنولوژی های نوین صورت می‌گیرد، كسب و كارها از اين امر مستثنى نبوده و تحت تاثير دنياى فناورانه تغييرات زيادى يافته اند. درمحیط رقابتی كسب و كارها، خلاقيت در دنياى فناورى امتیازي است که می‌تواند به موفقیت و توسعه کسب و کار منجر شود.
  تبلیغات هوشمند، روش های نوین تبلیغاتی هستند که به طور هدفمند و دقیق، به معرفی محصولات وخدمات و درواقع تبلیغ می پردازند. تاکنون، راهکارها و روش های مختلفی برای تبلیغات هوشمند ارائه شده اند که بی شک، جدیدترین و بهترین روش موجود، تبلیغ با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده می باشد.
  واقعيت افزوده چیست؟

  واقعيت افزودهواقعيت افزوده (Augmented Reality) يك نماى فيزيكى زنده است كه حاصل اضافه شدن عناصرى پيرامون دنياى واقعى مى باشد. اين عناصر براساس توليدات كامپيوترى و از طريق دريافت و پردازش اطلاعات توسط واسط كاربرى ديجيتال ايجاد مى شود.
  واقعيت افزوده در تبليغات
  واقعيت افزوده كه لايه ديجيتالى توليد محتواست ابزارى مناسب براى نوآورى در تبليغ، اطلاع رسانى، آموزش و سرگرمى محسوب مى شود.
  تبلیغ عنصر مهمی برای معرفی محصول يا خدمت به شمار می‌رود و با تاثیر از پیشرفت تکنولوژی تغيير و تحول بسیاری پیدا کرده است. اما این تغییرات ماهیت اصلی تبلیغ که معرفی امكانات و پتانسيل هاى يك محصول يا خدمت است را هرگز تغییر نداده و همچنان در مسیر اصلی خود در حال حرکت است.


  شناساندن کالا و خدمات در رسانه‌هاى مكتوب، ديدارى و شنيدارى، حضور در نمایشگاه ها و انجام ملاقات های تجاری، ابزارهای مختلفی برای تبلیغات است. روزگاری نشریات مكتوب، رادیو و تلویزیون به عنوان ابزار مهم تبليغات محسوب مى‌شدند ولى واقعيت افزوده با در اختيار گرفتن متن، صدا، تصوير و فيلم از طريق تلفن همراه، اطلاعات كاربرى محصول را در اختيار مخاطب قرار داده و روش نوينى را براى تبلیغ به وجود آورده و به طور مستقیم فروش محصولات را در دنیای امروزی متحول ساخته است. اینک واقعيت افزوده براى انتقال اطلاعات در اشکال گوناگون با هزينه‌اى مناسب، جذاب و مطابق با سليقه مشترى در گستره‌اى وسيعتر مورد استفاده قرار مى‌گيرد. از مزاياى اين فناورى مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:
  • افزايش ضريب نفوذ و جذابيت
  • افزايش تعامل با مخاطب
  • بهينه سازى روش هاى تبليغاتى
  • هدفمندى رويه هاى تبليغاتى
  • كاهش هزينه هاى تبليغاتى
  • امکان افزودن عكس، فيلم، صدا و انيميشن دو بعدى يا فايل سه بعدى به كارت ويزيت، لوگوى شركت يا موسسه، بسته بندى محصولات، كاتالوگ هاى چاپى و سايرابزارهاى تبليغاتى مانند كلاه، تى شرت، ماوس پد، ماگ و ليوان، كارت تبريك و بيلبوردهاى تبليغاتى
  اين ابزار مى‌تواند در صنايع و بخش هاى مختلفى مانند صنعت خودرو و قطعه سازى، صنعت غذا، صنعت بسته بندى، پزشكى و داروئى، بهداشتى و آرايشى، طراحى و دكوراسيون ادارى و منزل، آموزش، گردشگرى، نشريات مكتوب و امور بانكى بسيار مفيد و موثر واقع شود.

   

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد