دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  طراحی وبسایت کار مهمی است و در کنار آن نگهداری و پشتیبانی وبسایت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بدیهی است که هر وبسایت پس از طراحی و بهینه سازی نیاز به پشتیبانی فنی و بهینه سازی‌های پسین دارد. مدیریت محتوای وبسایت، به روز رسانی اطلاعات، محصولات، اخبار و... از جمله عملکردهای خدمات نگهداری و پشتیبانی وبسایت است. شرکت مهرارقام نیز با استفاده از متخصصان خبره در پشتیبانی و نگهداری سایت و تولید محتوا بهترین خدمات را در اختیارتان قرار می‌دهد.

  وبسایتهایی که مرتب و با زمانبندی مناسب به روز می‌شوند همیشه مورد توجه و در رتبه‌های بالای موتورهای جست‌وجو قرار دارند. همین امر دلیلی است بر توجه زیاد به تهیه محتوای مفید، کاربردی و متناسب با حوزه کسب و کار و یکی از اولویتهای کارفرماست. بروزرسانی سریع و به موقع سایت نشان از پویایی آن سایت دارد و موتورهای جست‌وجو بیشتر جذب آن سایت خواهند شد. پشتیبانی وبسایت خدماتی است که به شما امکان این را می‌دهد وبسایت خود را به روز نگه دارید، ترافیک وبسایت را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب کنید.

  یک وبسایت با هر قابلیتی بدون محتوا ارزشی ندارد در برخی موارد محتوای وبسایت از خود سایت نیز ارزشمندتر دارد. نباید فراموش کرد سئو یکی از آن مواردی است که موفقیت و شناساندن وبسایت به کاربر بدون در نظر گرفتن آن غیرممکن است. از این رو پشتیبانی یک اصل مهم در ایجاد کسب و کار اینترنتی است. ایجاد وبسایت یک اصل و تولید محتوا و سئوی سایت اصل دیگر و بسیار مهم در دیجیتال مارکتینگ است.

  به روز رسانی در سایتها با توجه به نوع آنها متفاوت است. معمولا وبسایتهای شخصی، شرکتی و خدماتی نسبت به سایتهای فروشگاهی و خبری با سرعت کمتری به روز رسانی می‌شوند. بکاپ گیری منظم و ماهیانه از سایت، تغییرات محتوایی، رفع خطاها و ایرادات احتمالی و افزودن امکانات استاندارد به سایت از جمله خدمات پشتیبانی برای سایتهاست.

  مدیریت محتوای سایت با افزودن، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند به روز رسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت، به کار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت چون تصویر و اِلمان، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید، افزودن ویژگیهای جدید به وبسایت، نگهداری خبرنامه و لیستهای ایمیل، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت است.

  طراحی حرفه‌ای وبسایت معمولا از اهمیت بالایی برخوردار است از این رو نگهداری و پشتیبانی حرفه‌ای سایت نیز دارای همان میزان اهمیت است. تیم مجرب مهرارقام با استفاده از دانش متخصصان خلاق و بهره‌گیری از آخرین فناوریهای روز دنیا در زمینه به روز رسانی و پشتیبانی ‌فنی سایت، بهترین خدمات فنی و تخصصی را در این حوزه به مخاطبان ارائه خواهد داد.

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد