دیجیتال مـارکتینگــ  .  طراحـی وبــ  .   واقعیتـــ افـزوده  .  سئـــو  .  طراحی گرافیـکــ   .  تولیـــد محتــــوا

  تخصص مهر‌ارقام رایانه
  ارتقای جایگاه کسب و کار در دنیای مجـــازی

  هدینگ سئو

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  طراحی سایت

  طراحی سایت

  دیجیتال مارکتینگ

  دیجیتال مارکتینگ

  سئو سایت

  سئو سایت

  داشتن یک وبسایت، پایه و اساس دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین است. کسانی که از وبسایت استفاد می‌کنند حتما با عبارت گرافیک سایت آشنا هستند. اگر طراحی سایتی از نظر برنامه‌نویسی یا کدنویسی در سطح عالی باشد اما گرافیک خوبی نداشته باشد حتما مخاطبان خود را از دست می‌دهد. وبسایتی را می‌توان مناسب دانست که طراحی آن از نظر برنامه‌نویسی و گرافیک، اصولی و چشم‌نواز باشد.

  گرافیک وب به زبان ساده همان چیزی است که یک کاربر در نگاه اول از یک وبسایت می‌بیند. مجموعه‌ای از رنگها، فونتها، چیدمان مطالب، تصاویر و... همان گرافیک سایت است. شاید برخی این تصور را داشته باشند که گرافیک وب با ظهور وبسایتها پدیدار شده اما بی‌شک این تصور اشتباه است و عمر آن بسیار کوتاهتر از پیدایش سایت است. این کاربران بودند که سالها پس از استفاده از وبسایتهای مختلف جایگاه عنصر بصری را در آنها خالی دیدند و نهایت منجر به پیدایش گرافیک وب شد.

  گرافیک وب برای آنها که در حوزه دیجیتال مارکتنیگ فعالیت می‌کنند بحث پراهمیتی است. برای مخاطبان مهم است وقتی از سایتی استفاده می‌کنند علاوه بر آسانی در دسترسی شکل و شمایل زیبا و چشم‌نوازی داشته باشد. گرافیک وب نحوه ترکیب رنگها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، اندازه و نوع قلمها، رنگ قلمها، نمایش تصویر، طراحی لوگو و مواردی شبیه به آنهاست. در طراحی و گرافیک وب به جر متنها ظاهر صفحه نیز بر جذب مخاطب تاثیر مستقیم دارد.

  مهم است بدانید حوزه گرافیکی وبسایتها بسیار گسترده و دارای پارامترها و قوانین مربوط به خود و متفاوت از سایر گرافیکهاست. طراحی سایت یک کار گروهی است و مسئولیت هر بخش از آن به عهده متخصصان آن است. بخش طراحی گرافیکی وبسایت را طراح گرافیست انجام می‌دهد از این رو برای داشتن گرافیک زیبا در وبسایت نیاز به یک طراح گرافیست حرفه‌ای و آشنا با چیدمان صفحه‌های وبسایت است تا بتواند قالب خوب و بهینه‌ای برای سایت طراحی کند. کارهای گرافیکی وبسایت و انتخاب رنگها نیز به عهده طراح گرافیست است.

  طراح گرافیک وب طراحی قالب و لیوت و نه چیدمان مطالب در صفحه‌های وبسایت را با نرم‌افزارهایی مختلفی چون فتوشاپ و کورل انجام می‌دهد. برای داشتن وبسایتی جامع و کامل که پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد نیاز به تعامل و هماهنگی بین طراح سایت و طراح گرافیک وب است.

  اگر سایتی که با آن کار می‌کنید از گرافیک مناسبی برخوردار نباشد ممکن است بازدیدکننده بلافاصله پس از دیدن سایت از آن خارج شود. جذاب نبودن، بهم ریختگی و نامرتبی سایت باعث گیج شدن و سردرگمی کاربران یا بازدیدکنندگان می‌شود. اگر گرافیک سایت مناسب و چشم‌نواز باشد ناخودآگاه چشم کاربران به سمت محتوای مورد نظر شما هدایت می‌شود. عملا با این کار شما بازدیدکنندکان خود را حفظ، بازدیدکنندگان جدیدی جذب و ترافیک سایت را بالا برده و به نتیجه نهایی خود نزدیک می‌شوید.

  افزایش ترافیک سایت از جمله مواردی است که در بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارد و زمانی عملی خواهد شد که سایت در این بخش یعنی از گرافیک مناسبی برخوردار باشد. از این رو سایت مهرارقام که عمده کار آن طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ است با بهره‌مندی از تیم کاری متحصص و حرفه‌ای می‌تواند در داشتن سایتی با گرافیک وب زیبا و چشم‌نواز شما را یاری کند.

    در اینجا به برخی از خدماتی که سایت مهرارقام در زمینه گرافیک سایت رائه می‌کند اشاره کرده‌ایم.

  • طراحی لوگوی سایت
  • طراحی بنر ثابت سایت
  • طراحی بنر متحرک gif
  • اسلایدشو های گرافیکی 
  • طراحی قالب و گرافیک وب
  • طراحی اینفوگرافیک

  اطلاعــات تمــاس

  تماس با ما

  خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم، واحد شرقی

  تلفن: 2188530752 98+

  فکس: 2188511721 98+ 

  کدپستی: 1531745818

  فرم تماس

  captcha

  © 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرارقام رایانه می باشد