کپچافا(کپچای فارسی) جایگزین کپچای گوگل

 به تازگی کپچای جدید وارد دنیای وب شده است ،کپچافا این امکان را میدهد که شما به جای وارد کردن کلمات کج و ناخوانای انگلیسی کلمات معنی دار فارسی را وارد کنید.

کپچافا یک سامانه امنیتی برای مقابله با حملات ربات های اینترنی از جمله اسپم و هک وب سایت ها و پرتال های اینترنتی است. قطعا هنگام ورود به پورتال دانشگاه و یا ارسال نظر در زیر یک خبر مجبور به وارد کردن عباراتی کج و بی معنی شده ‌اید این عبارات همان کپچاها هستند. به تازگی در فضای وب سایتی به عنوان کپچافا معرفی شده است که کار همان کپچای گوگل را انجام میدهد. با این تفاوت که به جای استفاده از عبارات لاتین نامفهوم و ناخوانا شما میتوایند از عبارات و کلمات فارسی استفاده کنید و با این امر کاربران کمترین میزان دقت و تلاش را برای تایپ کپچاها را نیاز دارند.

این سرویس کاملا رایگان می باشد و کاربران می توانند بدون آنکه هزینه ای را پرداخت نمایند وب سایتهای خود را با استفاده از این سرویس ایمن کنند.

به دلیل حملات رباتهای مبتنی بر دیکشنری در فضای اینترنت کپچا مجبور است از کلمات بی معنی و در هم تنیده استفاده کند ، در کپچافا با تکیه بر فضای امنیتی بالای ارائه شده می توان از کلمات معنی دار فارسی استفاده کرد ، زیرا که خطراتی که باعث تهدید کپچا میشد فعلا نمی توانند کپچافا را تهدید نمایند. نکته جالب و قابل توجه کپچافا داشتن ویژگی آسان خوانده شدن کلمات است ، چرا که با وجود ناواضحی و کجی ها ، انسان هوشمند با وجود دایره لغاتی که در ذهن خود دارد می تواند به راحتی کلمات موجود در کپچافا را تشخیص دهد. در نتیجه ، وضعیت آزار دهنده ای که کپچا داراست در مورد کپچافا هرگز رخ نمیدهد. 

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper