طراحی مجدد سایت

طراحی مجدد سایتبرای ایجاد تفاوت و ایجاد تاثیر محسوس در روند تجاری خود به تغییرات و تنظیماتی در سایت فعلی نیاز دارید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، شما نیز با استفاده از ترفندها و تکنیک های منحصر بفرد می توانید به روز شوید. همین امر موجب گسترش محدوده فعالیت تجاری و استفاده از بازاریابی مخاطبین هدف و در نتیجه بهبود رتبه در موتورهای جستجو می شوید. اگر مایل نیستید که وبسایتی مطابق با نیازهایتان از صفر را کلید بزنید بهتر است به طراحی مجدد وبسایتتان بیندیشد .

ممکن است از ظاهر گرافیکی سایت خود خسته شده باشید و یا نیاز به سیستم امنیتی بالاتری را احساس می کنید و یا حتی مایلید یک سیستم به روز و متناسب با حرفه خود را در وبسایت وارد کنید. تیم طراحی وبسایت و دیجیتال مارکتینگ مهر ارقام رایانه با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و با بهره گیری از  تجارب بیشمار کسب شده جانی تازه را در وبساییت شما جاری خواهند کرد. برنامه نویسان نخبه ما با استفاده از پلت فرمهای کد نویسی شما را در شگفت زده خواهند کرد

تیم توسعه دهندگان مهر ارقام وبسایت فعلی شما را بطور دقیق بررسی و تجزیه و تحلیل میکند و سپس در مورد نوع بازسازی تصمیم گیری می کنند. هدف ما بهبود بخشیدن به گستره توزیع آنلاین و دستیابی به یافتن مشتریان بالقوه می باشد. اعضای حرفه ای تیم ما این مسئله را درخواهند یافت که چگونه می توانید وب سایتتان را در دنیای وب گسترش و در نهایت به اهداف تجاری خود دست یابید.

طراحی مجدد به شما این امکان را می دهد تا به تجربه متفاوتی از فروش، دست یابید. تنها با این روش است هر تاجر و بازرگانی می تواند با حفظ مشتریان کنونی به یافتن مشتریان هدف جدید و بالقوه بیندیشد.

 

 

 

 

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper