تولید محتوا

بیش از نود درصد اطلاعات منتشر شده در اینترنت در دو سال اخیر صورت گرفته که از این تعداد بیش از هفتاد درصد سئو سایت به همین بخش بستگی دارد. نقطه تماس و تعامل شما با کاربران، محتوا است به همین دلیل است که بیشترین تکنیک های مورد استفاده در بخش بازاریابی دیجیتال، به محتوا بستگی دارد. می توان به جرات اذعان کرد که بیشترین نقش در سئو سایت را محتوا بازی می کند.
این بدان معنی است که باید محتوا را تولید و عرضه کرد.کپی کردن محتوای موجود در سایت های رقیبان نه تنها امتیازی برای شما به همراه نمی آورد بلکه باعث تنزل رتبه شما در رتبه بندی موتورهای جستجو به خصوص گوگل می شود.
محتوا باید دارای ارزش و جذاب باشد تا بتواند کاربر را به مشتری تبدیل کند. محتوا می تواند مقاله، عکس، ویدئو، اینفوگرافی، ... باشد انتخاب نوع محتوا رابطه مستقیم با محصولات یا خدمات شما دارد. به زبان ساده، در ابتدا تنها راه ارتباطی شما با کاربران از طریق محتوا می باشد. محتوای مناسب باعث ایجاد علاقه کاربران وایجاد اعتماد می شود که در نتیجه منجر به انجام معامله و فروش محصول می گردد.

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper