تبلیغات

 

 

 

  • کلیکی

 گوگل تسهیلی را برای صاحبان کسب و کار مهیا کرده است که به تبلیغ کلیکی معروف است که امکان دیده شدن وب سایت شما را در صفحه اول فراهم می آورد البته با یک آرم زرد رنگ یا سبز رنگ که نوشته Ads بر روی آن است . دلیل معروف شدن به تبلیغ کلیکی آن است که به ازای هر کلیک که کاربران روی وب سایت شما انجام می دهند شما باید مبلغی را پرداخت کنید پس هزینه این تبلیغ به میزان کلیک بستگی دارد. بر اساس آمار 6/64 درصد از استفاده از این روش باعث ایجاد تبلیغ بصورت هدفمند می شود.

  •  موبایلی

به تبلیغاتی که از طریق تلفن همراه، تبلت و دستگاههای ارتباط بی سیم صورت می گیرد تبلیغات موبایلی می گویند که در ابتدا بصورت پیام کوتاه کلید خورد و با پیشرفت تکنولوژی مواردی مانند وب سایت ها، تلویزیون های تلفن همراه، اپلیکیشن های تلفن همراه و ...به این نوع تبلیغات پیوستند. تخمین درآمد تبلیغات موبایلی در سال 2017 قریب به چهل و دو میلیارد دلار زده شده است.

  •  ویدئویی

امروزه تماشای ویدئوهای برخط یکی از محبوب ترین مصارف کاربران در سراسر دنیاست. برندهای معتبر دنیا نیز از این محبوبیت استفاده می کنند تا گستره مخاطبین و مشتریان خود را افزایش دهند. ایجاد محتوای نمایشی (فیلم) راهکاری نوین در جهت تبلیغات و بهتر دیده شدن برند شما در این برهه می باشد.

  • متمرکز

 در این روش تبلیغات، تاثیر بر روی قشر خاصی از افراد یا در موقعیت جغرافیایی خاصی یا با توجه به نوع فعالیت حرفه ای انتخاب و مورد هدف قرار می گیرد.

  • تبلیغات پیامکی (SMS)

 ارسال از طریق پیامک به مخاطبین.

  •   ارسال اطلاعیه

 با پرداخت هزینه ای به اپلیکیشن های پر مخاطب از آنها میخواهید که برای مخاطبانشان یک اطلاعیه (Notification) که می تواند تبلیغ کالا یا خدمت یا حتی خود وب سایت شما باشد را ارسال کند.

  •   تبلیغات بنری موبایلی

 بنرهایی در داخل اپلیکیشن برای مخاطبان، به نمایش گذاشته می‌شود.

 

 

 

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper