مدیر سایت شما هنوز بیوگرافی پیش فرض ندارید

کارآفرینی

کارآفرینی


هیچ پولی برای راه اندازی کسب و کار نداری؟

مشکلی نیست این 5 مورد را امتحان کن
شما ممکن است وقتی که میخواهید کسب و کاری را آغاز کنید؛ محدود به بودجه اندکی باشید؛ اما این بدان معنا نیست که هیچ گزینه ای ندارید! این که کسب و کاری با پول بسیار کم آغاز کنید؛ امکان پذیراست؛ اگر ترکیب مناسبی از مهارت ها ، اخلاقیات کاری و دانش چگونگی بازاریابی داشته باشید.

امتیاز دهید:
ادامه خواندن
177 بازدید

سئو کلاه خاکستری ، کلاه سیاه ، کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه خاکستری ، کلاه سیاه ، کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه خاکستری ، کلاه سیاه ، کلاه سفید چیست؟

 در سئو کردن یک وب سایت , روش هایی وجود دارد که برخی از آنها با قوانین و الگوریتم های موتورهای جستجو هماهنگ می باشند و برخی هم خیر . سئو کلاه سفید , سئو کلاه خاکستری , سئو کلاه سیاه . این ها همان روش های گوناگون سئو هستند که در این مقاله آن ها را باهم بررسی می نماییم .

برای روش های مختلف سئو در سایت , شبیه به برخی از حوزه های دیگر نمی توان به صورت مطلق تعریفی ارائه کرد . اینکه ما از روش های کلاه سفید و یا خاکستری و یا هر رنگ دیگری در سئو صحبت می کنیم شاید ذهن شما رو به سمت امنیت سایت سوق دهد .

امتیاز دهید:
ادامه خواندن
528 بازدید

هاست چیست؟

هاست چیست؟

 هاست (به زبان انگلیسی Host) به معنی میزبان است و به محیط مجازی اطلاق می شود که بر روی یک سرور برای یک سایت تدارک دیده شده است,ممکن است بر روی یک سرور 1 یا 10 و یا 500 سایت و حتی بیشتر میزبانی شود و تعداد سایت های روی یک سرور به قدرت پردازنده و رم و فضای سرور و همچنین میزان استفاده وبسایت ها از این منابع بستگی دارد.

این سرور نیاز به یک برنامه مدیریتی دارد که هر کابر(مدیر سایت) به صورت مجزا بتواند وب سایت خود را مدیریت کند که به صورت کلی شامل فضای وب سایت(هارد) , پایگاه داده و ایمیل می باشد و برای سرورهایی که از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند cPanel یکی از محبوب ترین نرم افزار های شناخته شده در این زمینه می باشد که امکانات فوق العاده ای به کاربر می دهد.

امتیاز دهید:
ادامه خواندن
279 بازدید
0 Comments

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper