اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب، همزمان با هفته کتاب از 24 تا 28 آبان ماه در شبستان مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‏‌شود.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام برگزارکنندگان، در این رویداد فرهنگی و اقتصادی صرفاً کتابفروشان (در اشکال سنتی و جدید)، موزعان و پخش‌کنندگان کتاب و صنایع و خدمات وابسته به پخش و فروش کتاب حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه علاوه براینکه محلی برای تعاملات میان فعالان عرصه پخش و فروش صنعت نشر فراهم می‏‌کند، جاذبه لازم را برای دو حلقه دیگر نشر یعنی تولیدکننده (ناشران) و مصرف‌کننده (استادان دانشگاه، دانشجویان، پژوهشگران، عموم مردم و...) خواهد داشت.

گفته شده است،هدف غایی نمایشگاه، تکرار بستر فروشگاهی نیست و همان‌طور که از عنوان آن برمی‌آید، رویکردی تخصصی را مدنظر قرار داده است، هرچندکه امکان فروش را صرفاً برای کتابفروشان حاضر در نمایشگاه منع نمی‌کند و قصد دارد فرصت حضور در نمایشگاه را برای کتابفروشان و پخش‌کنندگان کتاب که تاکنون دسترسی کمتری به این امکان داشته‌اند، فراهم آورد.

حسین صفری دبیر اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب است که پیش از این در دوره‏‌های متعددی از نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی و کتاب، مسئولیت‌های اجرایی و حضور داشته است.

اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب، با سرمایه‌‏گذاری بخش خصوصی، مشارکت مصلای تهران و حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌‏شود و بسترها و مجاری مهمی را برای همکاری و تعامل با نهادهای صنفی در حوزه نشر تعریف کرده است که جزئیات بیشتر آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper