بعد از پایان مهلت فراخوان و دریافت آثار از شاعران، تعداد ۶۰۰ اثر در موضوعات مورد توجه، به دبیرخانه چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی رسید.

به نقل از روابط عمومی چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی، تعداد ۵۲۲ شاعر از تهران و سایر استان‌ها با سرودن شعرهایی در موضوعات فراخوان، در این اشکواره شرکت کرده‌اند. سهم بانوان شاعر در این اشکواره ۳۱۷ نفر است و آقایان شاعر به ۲۰۵ نفر می‌رسند.

در این اشکواره علیرضا قزوه به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری، فرحروز فاتحی به عنوان دبیر و قادر طراوت‌پور به عنوان دبیر علمی فعالیت دارند.

چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی به همت «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» و مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و... روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

 

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper