طراحی ویژه

 

دردنیای امروزی وجود وبسایت حرفه ای برای مشاغل، بسیارمهم است که درمدت زمان کمی می تواند کسب وکار شما را بطور شگفت انگیزی متحول کند. تیم طراحی مهر ارقام رایانه با توجه به user interface ، user experience ،نوع کسب و کار و سایت شما این عمل را با بهترین کیفیت انجام دهد.

مقدمهتجربه طراحی

تجربه کاربری (UX) همان حس کاربر هنگام استفاده از وب سایت شما می باشد که منجر به ایجاد یک تجربه ادراکی می شود . هر چه این تجربه و حس عمیق تر باشد برند شما و نام وبسایت شما بیشتر در ذهن او ماندگار می گردد.
برای ایجاد تجربه کاربری باید سایت به گونه ای به لحاظ گرافیکی و هم به لحاظ ساختاری ، طراحی گردد که دسترسی کاربر به سایر قسمتهای مختلف به آسانی صورت گیرد و تعامل خوبی بین وبسایت شما و کاربر ایجاد گردد. ما با تجربه بیش از دو دهه در زمینه طراحی و ارتباط با کاربران مختلف دپارتمانهای مختلف، تجربه متقابلی را کسب کرده ایم که آن را در اختیار شما قرار می دهیم. مهمترین ویژگی این نوع طراحی، طراحی ویژه و کاملا اختصاصی و متناسب با برند شماست.
ما نه تنها در طراحی سایت بلکه شما را در خدماتی مانند: طراحی لوگو، طراحی بنرها، طراحی کاتالوگ های الکترونیکی و چاپی و ... همراهی خواهیم کرد.

طراحی گرافیکی ویژه

تیم مهرارقام با بهره گیری از طراحان گرافیکی حرفه ای اقدام به طراحی قالب های مشتریان خود نسبت به نیاز آنها می کند. در طراحی ویژه شما هر نیاز و خواسته ای در زمینه گرافیکی سایت خود داشته باشید(البته مطابق با اصول گرافیکی و برنامه نویس سایت) توسط تیم قدرتمند مهرارقام برطرف خواهد شد.

در توضیحات کامل تر اینگونه باید توصیف کنیم که طرح و قالب سایت شما یه طرح منحصر به برند و شرکت شما می باشد  ، امروزه در دنیای طراحی سایت از قالب های اماده استفاده می گردد. اکثر این قالب ها دارای زیبایی نسبی هستند اما دارای معایبی نیز هستند، از جمله این معایب میتوان به هم طرح بودن سایت شما با سایت دیگر رقبایتان باشد به طوری آنها طرحی را استفاده نمودند که شما برای سایت برگزیدید و ممکن است که اثرات منفی در ذهن مخاطبان شما داشته باشد. از جمله مزایای طراحی ویژه تیم مهرارقام رایانه همین طراحی گرافیکی قالب می باشد یعنی شما هرآنچه را در تصور و مدنظر دارید می توانید بر روی قالب سایت خود اعمال کنید از جمله رنگ بندی سایت ، نوع نمایش منوها ، زمینه سایت ، محل  قرارگیری مطالب خود و بسیاری دیگر از خواسته های شما که مطابق با اصول طراحی سایت و برنامه نویسی در طراحی ویژه برطرف و مهیا میگردد.

 

 

 

طراحی ریسپانسیو

واکنشگرا

تمامی قالب هایی که توسط تیم مهرارقام رایانه طراحی می گردد خاصیت واکنشگرا یا ریسپانسیو را دارا می باشد بدین گونه که شما از هر پلتفرمی وارد سایت شوید میتوانید سایت را به اندازه نمایشگر خود ببینید و این چیزی است که باعث جلب توجه مشتریان و کاربران شما میشود.

تیم مهرارقام رایانه این نوید را به شما میدهد که در کنار خاص بودن برند و تولیدات محصول و خدمات شرکت شما سایت شما نیز از خاص ترین و محبوب ترین سایت ها نزد کاربران و مشتریان اینترنتی  قرار بگیرد.

 

 

پس درنگ نکنید منتظر تماس شما هستیم ما در زمینه طراحی سایت از آغاز، طراحی مجدد سایت و سئو سایت به با ما تماس بگیرید!!! عنوان یک دوست همراه شما هستیم تا در کسب و کارتان با هم به موفقیت برسیم ، موفقیت شما موفقیت ماست!!!

 

 

 

 

 

اخبار

درباره ما

این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و ...

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

فرم تماس با ما

نقشه

JoomShaper